Gilzeweg 51 Chaam

Gilzeweg 51, Chaam

€ 1.675.000 k.k.

Aantal kamers
6
Slaapkamers
4
Woonoppervlakte
209m²
Perceeloppervlakte
6.825m²
Bouwjaar
1998

Omschrijving

Welkom bij deze prachtige riet gedekte villa, waar u kunt wegdromen bij de weidse vergezichten en kunt genieten van totale privacy en een eigen dierenweide op uw eigen perceel. Laat u verrassen door deze villa, gelegen in het buitengebied van Chaam, op een perceel van 6.825 m² en dit alles op een prachtige plek in een oase van rust waar u wordt omgeven door de schoonheid van de natuur.

Deze karakteristieke villa, heeft een bijzonder charmante uitstraling, mede door de rieten kap in combinatie met de onder architectuur aangelegde tuin. De woning beschikt o.a. over 4 slaapkamers en een multifunctionele kamer op de begane grond, welke u eventueel ook kan gebruiken als slaapkamer. De multifunctionele verdieping boven één van de 2 garages kan ingericht worden naar eigen wens; wat dacht u van een eigen thuis werkplek, een hobbykamer, atelier of een chill-kamer. Daarnaast zijn er nog een sfeervolle woonkamer, semi open keuken, een overdekt terras en niet één maar liefst 2 garages. Aan de achterzijde is een geheel uit glas opgetrokken serre waar u optimaal kunt genieten van de sereniteit van deze idyllische locatie en waar u iedere ochtend hoort en ziet hoe de natuur ontwaakt.

Heerlijk ontspannen en wegdromen kunt in deze adembenemend mooie privacy biedende tuin welke onder architectuur is aangelegd met prachtige beplanting, vijverpartijen en dierenweide.

De woning heeft een sfeervolle uitstraling, verkeert in een zeer goede staat van onderhoud, is volledig geïsoleerd en daarom voorzien van een energielabel A. En dankzij de 14 zonnepanelen is de woning toekomstgericht en energiezuinig.

Kortom: De woning heeft o.a. een ruime hal, sfeervolle lichte woonkamer, semi open keuken, glazen serre, werkkamer (ook te gebruiken als slaapkamer), twee garages en een separaat toilet op de begane grond. Op de eerste verdieping bevinden zich 4 slaapkamers, 2 complete badkamers en 2 bergkasten. Extra bergruimte treft u op de royale bergzolder.

Deze charmante vrijstaande villa met veel ruimte in en om de woning straalt comfort uit en met maximale privacy is het ongetwijfeld een bezichtiging waard. Kortom: heeft deze charmante villa op een schitterende locatie uw interesse gewekt? Neem dan contact op met ons kantoor, onze makelaar leidt u graag rond.

LOCATIE
De woning is gelegen op fietsafstand van het centrum van Chaam maar ook op korte afstand van de prachtige wandelgebieden en het natuurschoon welke Chaam te bieden heeft. Het dorp biedt een gezellige dorpskern met diverse voorzieningen zoals o.a. basisscholen, sportvelden en winkels. (bakkerijen, supermarkten, bloemenwinkel etc.) Chaam heeft een goede verbinding en brengt u binnen no time op de N639, de A16, de A27 en de A58. Het centrum van Breda of Tilburg ligt op 20 minuten afstand.

Woont u straks op deze prachtige locatie in het mooie Chaam?

INDELING
BEGANE GROND

ENTREE/HAL
Via de royale entree aan de voorzijde betreedt u de prachtige hal en proeft u direct de sfeer van de woning. De hal vormt het centrale punt en biedt toegang tot de royale woonkamer. Tevens treft u hier de meterkast, een toiletruimte en de statige houten trap naar de eerste verdieping.

WOONKAMER
Vanuit de hal toegang tot de zeer royale, lichte woonkamer met zicht op de voor- en achtertuin. De woonkamer heeft meerdere ramen zodat het buitenleven altijd dichtbij is en er een aangename hoeveelheid lichtinval de woning binnen valt. Doordat het een royale woonkamer betreft, kunt u deze ruimte op diverse manieren inrichten en verdelen in een zit- en eetgedeelte.

Het zitgedeelte is, door de huidige eigenaren, bij de statige, gedeeltelijk van marmer / gedeeltelijk geëtst messing haard met schouw aan de voorzijde gecreëerd. De eethoek bevindt zich aan de achterzijde grenzend aan de semi open keuken.

De fraaie glazen serre is door de openslaande deuren verbonden met de woonkamer. De serre draagt bij aan optimale lichtinval en biedt een ideale aanvulling op de woonruimte. Doordat de glazen schuifwanden nagenoeg bijna geheel te openen zijn ontstaat er een veranda/overkapping met royaal zitgedeelte. Vanuit deze ruimte heeft u een prachtig zicht op de omliggende natuur en is het hier letterlijk wegdromen in eigen tuin met het uitzicht over o.a. de vijverpartij met waterval. De temperatuur kunt u hier zelf regelen middels het aanwezig ingebouwde verwarminssysteem.

KEUKEN
Vanuit de woonkamer toegang naar het keukengedeelte met keukeninrichting in “u-opstelling”, bestaand uit een zwart gemêleerd natuurstenen werkblad met 1½ spoelbak, 5-pits gaskookplaat met daarboven een RVS afzuigkap, vaatwasmachine, koelkast, magnetron en aparte oven. Daarnaast treft u nog laden en kasten voor opbergruimte en een kruidenrek.

Heerlijk eten en borrelen met familie en vrienden kunt u aan de ronde tafel welke aansluit op het keukenblok.

TUSSENPORTAAL 1
Vanuit de keuken kunt u via een loopdeur naar het tussenportaal. Vanuit het tussenportaal is een praktische bergkast en de 1e (inpandige) garage te bereiken.

1e INPANDIGE GARAGE
De garage biedt plaats voor één voertuig en is inpandig toegankelijk. Vanuit de royale oprit welke is voorzien van sierbestrating is deze bereikbaar via twee elektrische bedienbare openslaande deuren. Er is voldoende praktische bergruimte in de wandkast met diverse lades en kasten.

TUSSENPORTAAL 2
Middels een loopdeur heeft u toegang tot het 2e tussenportaal. Hier valt meteen de hoeveel lichtinval op door de dubbele openslaande deuren naar het terras. Tevens toegang tot een loopdeur naar de oprit. Vanuit dit portaal is tevens de 2e (aanpandige) garage te bereiken.


2E AANPANDIGE GARAGE
Royale garage welke plaats biedt voor één voertuin en is inpandig te bereiken. Tevens is hier een 2e groepenkast en een wandmeubel voor extra opbergmogelijkheden. Aan de achterzijde toegang tot een praktische hobbyruimte met spoelbak. Vanuit deze hobbykamer is er een achter entree naar de achtertuin. Middels een vaste trap is er een praktische multifunctionele ruimte te bereiken.

EERSTE VERDIEPING BOVEN GARAGE
Via een vaste trap toegang tot een ruime multifunctionele ruimte die uitermate geschikt is als hobby- of kantoorruimte.

WERK- SPEEL- HOBBY- SLAAPKAMER
Aansluitend aan de woonkamer is aan de voorzijde een multifunctionele ruimte gelegen, nu in gebruik als werkkamer. Deze kamer kan tevens prima gebruikt worden als speelkamer, hobbykamer, slaapkamer of als extra bergruimte.

EERSTE VERDIEPING
OVERLOOP
Via een fraaie, in hout uitgevoerde trap, bereikt u de eerste verdieping waar de overloop de centrale ruimte vormt en waaraan de diverse vertrekken grenzen zoals 4 slaapkamers, 2 badkamers, twee praktische bergkasten en een vaste trap naar de bergzolder.

SLAAPKAMER 1
De ruime masterbedroom bevindt zich in het midden aan de achterzijde van de woning. In deze slaapkamer is een kastenwand en tv-aansluiting. De dakkapel zorgt voor een fijne sfeer, veel lichtinval en extra ruimte. Hier kunt u heerlijk wakker worden, de gordijnen open doen met panoramisch zicht over de imposante tuin en de achterliggende landerijen en natuur.

BADKAMER 1
De nette badkamer, in zwart-wit kleurstelling, is zeer compleet. Alles is aanwezig; ligbad met thermostaatkraan, ruime inloopdouche, zwevend toilet, bidet, twee wastafels met daarboven spiegels met verlichting en daarnaast aan iedere zijde een meubel en een designradiator.

SLAAPKAMER 2
Slaapkamer met uitstekend formaat en natuurlijke lichtinval door de aanwezige dakkapel met raam voorzien van draai-/ en kiepfunctie. Onder de dak schuinte is er kastruimte gecreëerd d.m.v. de knieschotten.

SLAAPKAMER 3
Slaapkamer met natuurlijke lichtinval door de aanwezige dakkapel aan de zijkant welke voorzien is van raam met draai-/ en kiepfunctie. Onder de dak schuinte is er kastruimte gecreëerd d.m.v. de knieschotten.

SLAAPKAMER 4
Slaapkamer met natuurlijke lichtinval door de aanwezige dakkapel aan de zijkant welke voorzien is van raam met draai-/ en kiepfunctie. Onder de dak schuinte is er kastruimte gecreëerd d.m.v. de knieschotten.

BADKAMER 2
Naast voornoemde kamers biedt deze verdieping ook nog plek aan een 2e badkamer. Deze badkamer is tevens in zwart-wit kleuropstelling en is voorzien van douchecabine, wastafel met daarboven een spiegel en een vaste kast met de aansluitpunten ten behoeve van de was- en droog apparatuur.

BERGZOLDER
Via een vaste trap op de overloop toegang tot een royale bergzolder. Hier bevindt zich de opstelplaats voor de CV-ketel.

BUITENLEVEN
De prachtige, onder architectuur aangelegde, tuin rondom de villa is in één woord adembenemend te noemen. De dubbele prominente entrees leiden naar de oprijlaan van deze prachtige villa. De zeer verzorgde tuin met al haar prachtige volwassen bomen en beplanting vallen direct op en je voelt je direct omgeven door het groen. Aan de voorzijde zijn er volop parkeerplaatsen voor het parkeren van diverse voertuigen.

Aan de achterzijde biedt de tuin een oase van rust…… met een tuin voorzien van borders met gevarieerde beplanting, bomen, bloemen en een zeer zonnig gelegen terras met sierbestrating. Direct achter de woning is een siervijver gelegen met door het midden een houten loopbrug. De beregeningsinstallatie (vanuit een eigen grondwaterput), de tuinverlichting en een overdekt terras maken het geheel compleet.

Het overdekt terras treft u aan, aan de zijkant van de 2e garage en sluit aan op het terras. Het sfeervolle overdekte terras biedt een imposant uitzicht over tuin, de siervijver en de prachtig kleurrijke beplanting en een weide met o.a reeën en een natuurlijke vijver.

WEIDE
Aan de achterzijde van het perceel is de weide gelegen. De tuin en de (dieren)weide, met natuurlijke vijver, lopen vloeiend in elkaar over.
De weide is volledig omheind en kan dienen voor diverse gebruiksmogelijkheden zoals voor bijvoorbeeld het houden van kleinvee of paarden.

VRIJSTAAND BIJGEBOUW
Het bijgebouw is veelzijdig en kan dienen als hobbyruimte en voor o.a. het bergen van gereedschap. Op het dak van het bijgebouw zijn 14 zonnepanelen aanwezig. In het bijgebouw is de omvormer van de zonnepanelen aanwezig en het bedieningspaneel van de beregeningsinstallatie.

Kortom: Een buiten paradijs waar u ultiem kunt genieten, van het groen wat de pure natuur u te bieden heeft, de vrolijke kleuren van de prachtige bloemen, en tot rust komen door het bewonderen van de reeën in uw eigen weide.

Kenmerken
- De woning is volledig geïsoleerd;
- Stijlvolle villa met een karakteristieke uitstraling;
- Unieke ligging met schitterde vergezichten;
- Villa waar het binnen- en buitenleven harmonieus in elkaar overvloeien;
- Een tuin welke een lust voor het oog is met dierenweide / sier vijver en natuur vijver;
- Deze villa biedt volop mogelijkheden voor de ruimte- en rustzoeker, de tuin- / paarden en dierenliefhebber;
- Voor de afmetingen van de diverse ruimtes verwijzen wij u naar de plattegronden.

Opmerkingen
• In de koopakte zal, als zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen van koper, een bankgarantie van 10% van de koopsom opgenomen worden;
In de koopovereenkomst zullen de volgende artikelen worden opgenomen:
• Glasvezel: Het verkochte is aangesloten op glasvezel. Partijen komen overeen dat koper in de rechten en plichten van verkoper treedt en de inleg van € 2.500,- bij de koopsom is inbegrepen.
•Toelichtingsclausule NEN2580: De woning is opgemeten met inachtneming van de meetinstructie welke is gebaseerd op de NEN 2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. Maatvoeringen t.a.v. plattegronden inhouds- en oppervlaktematen zijn bij benadering vastgesteld in een meetrapport. De meetinstructie sluit verschillen in de meetuitkomsten niet volledig uit door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Uitgangspunt blijft altijd: "wat u ziet is wat u koopt" en de objectinformatie is van lagere prioriteit. Koper is in gelegenheid gesteld om deze maten op of na te meten en vrijwaart verkoper en diens makelaar van elke aansprakelijkheid wanneer hier toch afwijkingen in zouden voorkomen.
• De verkoop van deze woning geschiedt collegiaal met KIN Makelaar in Rijen.
• Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Chaam, Gilzeweg 51

Plattegronden

Kenmerken

Overdracht

Prijs
€ 1.675.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Oplevering
In overleg

Bouw

Soort woonhuis
Villa, Vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1998
Onderhoud binnen
Goed
Onderhoud buiten
Goed

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
209m²
Perceeloppervlakte
6.825m²
Overig oppervlakte
92m²
Inhoud
1.120m³

Indeling

Aantal kamers
6
Aantal slaapkamers
4
Aantal badkamers
2
Aantal verdiepingen
4
Voorzieningen
Alarminstallatie, Rookkanaal, Zonnepanelen

Energie

Energielabel
A
Isolatie
Volledig geisoleerd
Warm water
C.V.-ketel
Verwarming
C.V.-ketel, Gashaard, Vloerverwarming gedeeltelijk
Ketel
Nefit (2022, Combi-ketel, Eigendom)

Buitenruimte

Ligging
Buiten bebouwde kom, Landelijk gelegen, Vrij uitzicht
Tuin
Tuin rondom
Schuur
Vrijstaand hout

Garage

Soort garage
Inpandig
Capaciteit
1
Voorzieningen
Met elektrische deur, Voorzien van elektra, Voorzien van verwarming

BUURT­INFORMATIE

Chaam, Verspreide huizen in het Noordoosten

Inwoners

1873
Woningen

4290
Inwoners

Koop / Huur


 28% Huur  72% Koop

Huishoudens

 Verspreide huizen in het Noordoosten t.o.v  Landelijk.




Eenpersoon
27% - 39%


Geen kinderen
38% - 29%


Met kinderen
36% - 33%

Leeftijds­opbouw in jaren

 Verspreide huizen in het Noordoosten t.o.v  Landelijk.

Locatie

Street view
Map view
10 min
20 min
30 min
Reistijd
Voorzieningen

Bereken je reistijd

Kies je vervoer
Maximale reistijd
10 min.
20 min.
30 min.
Reis moment
Daluren
Piekuren
Toon resultaten

Voorzieningen

Geef hieronder aan welke voorzieningen u op de kaart wilt tonen.

Kies voorzieningen
School
Dokter
Apotheek
Restaurant
Sportschool
OV
Supermarkt
Ziekenhuis
Kerk
Tandarts
Bioscoop
Kapper
Toon resultaten

Bekijk verloop van de zon

Uw browser ondersteunt geen WebGL

Interesse in deze woning? Neem contact met ons op

Je bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of jeu alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

recaptcha
reCAPTCHA
PrivacyTerms

Vestiging Gilze & Rijen

Hoofdstraat 27
5121 JA Rijen

0161 - 244 844

gilzerijen@kinmakelaars.nl

Naar vestiging

VestigingenJe vindt ons in heel Noord-Brabant

+

Benieuwd naar de waarde van je huis?

Je krijgt hem gratis, vrijblijvend en snel.

Aanvragen